Biztos siker a Kecskeméti KC ellen

Biztos siker a Kecskeméti KC ellen Szoros első negyed után fokozatosan növelte előnyét és közepes játékkal is biztosan győzött a PEAC-KA junior csapata a Kecskemét ellen.
Nehezen melegedett játékba a lendületes első negyed során csapatunk, ám ezzel együtt is 19-9-re vezettünk a 7. percben. Az eladott labdák és kihagyott büntetők megbosszulták magukat, a negyed végére négy pontra (21-17), a második tíz perc elejére pedig 21-20-ra fel is zárkózott a Kecskemét. Miután némileg sikerült rendezni sorainkat, és védekezésben feljavulni, a nagyszünetre magabiztos vezetést szerezni. A fordulás után egyre jobban érvényre jutott egyéni képességek terén a különbség. Juhász Dorka 25 perc alatt 34 ponttal és 19 lepattanóval zárt úgy, hogy volt már sokkal jobb meccse is, ahogy a 14 pontig és 6 lepattanóig jutó Kovács Kitti is tud ennél jobban kosárlabdázni. Egészen szép sorozattal rukkolt elő Szeitl Vanessza, aki egymás után három hármast is bedobott, ezzel hirtelen megugrott a különbség is. A végére 34 ponttal járt előrébb junior csapatunk, amely legközelebb november 25-én lép pályára, a PVSK csapatát fogadja a TÁSI-ban.

PEAC-KA – KECSKEMÉTI KC 81-47 (21-17, 18-9, 18-12, 24-9)