Győzelem Szekszárdon

2015. szeptember 11.
Győzelem Szekszárdon Újabb felkészülési mérkőzésen van túl a PEAC-Pécs: az Atomerőmű KSC Szekszárd ellen idegenben 77-65-re nyert Roberto Hernandez együttese.
Péntek délután az Atomerőmű KSC Szekszárd vendége volt a PEAC-Pécs. A felkészülési mérkőzésen elég hullámzó teljesítményt nyújtottak a csapatok, volt, amikor már húsz ponttal is vezetett Roberto Hernandez együttese, amely ebben az időszakban jó teljesítményt nyújtott, labdákat szerzett és értékesítette a ziccereket, ám voltak olyan szakaszai is a meccsnek, amikor kevésbé ment a játék. A vége így is tizenkét pontos vendégsiker lett: 65-77.

Atomerőmű KSC Szekszárd–PEAC-Pécs 65-77 (13-14, 14-32, 21-11, 17-20)
Felkészülési mérkőzés. Szekszárd, 50 néző. Vezette: Reisz, Domokos, Bálind.
Szekszárd: Scsekics 9/3, Studer Á. 6/3, Theodoreán 6, Mansaré 8, Barber 6. Csere: Studer Zsu. 17/3, Őri 5/3, Simon 5, Tamis 3/3, Hajdu, Némedi, Süle. Vezetőedző: Magyar Gergely.
PEAC-Pécs: Czirják 3/3, Alekszics 9/6, Parks 15, Kaposi 5, Sztankovics 19. Csere: Zele 13, Górjanácz 4, Szücs 4, Fűrész 3/3, Bozóki 2, Raus. Vezetőedző: Roberto Hernandez.
Az eredmény alakulása. 7. perc: 4-12, 14. perc: 13-22, 18. perc: 21-37, 26. perc: 42-50, 39. perc: 65-69.