Junior bajnokság: Győzelem a Sopron ellen

Junior bajnokság: Győzelem a Sopron ellen Második mérkőzésén is győztesen hagyta el a parkettet junior csapatunk, amely ezúttal hazai pályán a Soproni Darazsak Akadémia gárdáját múlta felül 69-53 arányban.
Jól kezdett a PEAC-KA az első nyolc percben Ivana Curakovic vezérletével előrébb járt csapatunk. Fordítottak azonban a vendégek, így az első játékrész végén már hat ponttal vezettek a zöld-sárgák (16-22). Őrizte előnyét a soproni gárda a második játékrészben is, a nagyszünetre azonban Kovács Kitti közeli találatával egalizált (32-32).
Jót tett a szünet, a harmadik játékrészben el tudott lépni ismét a PEAC-KA, ám a hullámzó játék továbbra is jellemző volt, fel tudott zárkózni a Sopron egy rövid időre. A vége azonban ismét a miénk volt, így magabiztos győzelemmel zárult a Soproni Darazsak Akadémia elleni mérkőzés. Ivana Curakovic dupla duplát ért el, 23 pontja mellé 12 lepattanót is begyűjtött, Wentzel Nóra 14 pontig jutott, Varga Eszter pedig 6 pontja mellé leszedett 8 lepattanót és kiosztott 9 gólpasszt.

PEAC-KA – SOPRONI DARAZSAK AKADÉMIA 69-53 (16-22, 16-10, 15-12, 22-9)
PEAC-KA: Varga 6, Wentzel N. 14, Hegedűs -, Curakovic I. 23, Kovács K. 6. Csere: Radonjic 4, Nagy 8, Szücs L. 4, Pucz 2, Kovács O. 2. Edző: Georgi Bujukliev, Gyenizse Áron
SOPRONI DARAZSAK: Schöll 4, Varga 10, Cser 7, Dömötör D. 11/3, Dömötör P. 5. Csere: Békés 2, Inczédi -, Úr 3, Soós -, Karácsony 11. Edző: Horváth József