Kedvezményes belépés a harmadik meccsre

2015. április 01.
Kedvezményes belépés a harmadik meccsre A PEAC-PÉCS-DVTK elődöntő harmadik összecsapására csütörtökön 17 órai kezdettel kerül sor Pécsett. Minden jegyet vásárló vagy bérlettulajdonos egy főt ingyen hozhat a mérkőzésre.
A PEAC hazai pályán fejezi be a két győzelemig tartó párharcot, csütörtökön 17 órakor dobják fel a labdát az elődöntő harmadik mérkőzésén a Lauber Dezső Sportcsarnokban.

A párharc első, hazai mérkőzésén 78-74-es pécsi győzelem született, Miskolcon viszont a DVTK bizonyult jobbnak egy hajszálnyival (76-70), így következhet a mindent eldöntő, harmadik összecsapás Pécsett. . „A döntőbe az a csapat jut majd,aki csütörtökre jobban regenerálódik, és nagyobb szíve van,remélem, mi leszünk azok. Elértük,hogy idegenben ellenfélként csarnokokat töltünk meg, most szeretnék minden pécsi kosárszurkolót hívni csütörtökön 17 órára a Lauberbe, mert ez a csapat megérdemli, hogy pécsi szívek dobbanjanak érte" – mondta még a miskolci találkozó után Zseljko Djokics. A csapat tehát nagyon számít a szurkolók buzdítására, ezért a klub külön kedvezménnyel is kedveskedik az érdeklődőknek. Minden jegyet vásárló vagy bérlettulajdonos egy főt ingyen hozhat a mérkőzésre. Ez a kedvezmény a PVSK-Pannonpower bérleteseire is vonatkozik. A diákok érvényes diákigazolvánnyal pedig továbbra is ingyenesen látogathatják a PEAC-PÉCS mérkőzéseit. A PEAC-DVTK mérkőzésen a szurkolóknak lehetősége lesz támogatni a Visszatérés Alapítványt, az adományok gyűjtése a büfé mellett kihelyezett urna segítségével folyik majd.