Kiss Virágék újabb győzelme

Kiss Virágék újabb győzelme Sima, 31 pontos győzelmet aratott a magyar U16-os válogatott Belgium ellen a bulgáriai A divíziós EB-n. A 81-50-es sikerből Kiss Virág 17 perc alatt 12 ponttal és 7 lepattanóval vette ki a részét.
Folytatta ragyogó szereplését a magyar U16-os válogatott Várnában, miután 31 ponttal felülmúlta Belgium korosztályos legjobbjait. A nyolc ponttal megnyert első negyed (19-11) után a félidőre az előnyét 20 pontosra (44-24) növelő magyar válogatottban a PEAC-PÉCS fiatal centere, Kiss Virág különösen az elején volt elemében, hiszen a 13. percben már 9 pontnál járt. A záró 10 percre harminccal vezettek (70-40) a mieink, akik 81-50-es sikerrel hangoltak a kedden Hollandia elleni soros meccsükre. A pécsi center végül 17 játékperce alatt 12 pontot és 7 lepattanót szerzett, tehát továbbra is jó formában kosarazik.