U20-as Eb: legyőztük Portugáliát

U20-as Eb: legyőztük Portugáliát Győzelemmel kezdte szereplését az U20-as A-divíziós Európa-bajnokság középdöntőjében a magyar válogatott. Kaposi Pálma 6 pontot és 9 lepattanót szerzett.
A magyar válogatott csoportharmadikként jutott be a középdöntőbe, ahol Belgium, Hollandia és Portugália Kaposiék ellenfele. Az első mérkőzés jól sikerült a válogatottnak, egy pontszegény első félidő után a második húsz perc is inkább az eredményes védekezésről szólt, a végjátékban pedig Nagy Dorci vezetésével a jobban koncentráló magyar együttes szerezte meg a 46-41 arányú győzelmet. Kaposi Pálma a válogatott vezéregyéniségeként 6 pontot és 9 lepattanót szerzett a találkozón. A magyar válogatott ma 18 óra 30-tól Belgium ellen folytatja az Eb-t.