Útban az elődöntő felé

2014. április 11.
Útban az elődöntő felé A PEAC-PÉCS szeretné Szekszárdon kivívni az elődöntőt. A mérkőzés 19 órakor kezdődik.
Az elődöntőbe jutásért folytatott párharc második felvonását ma 19 órától rendezik Szekszárdon. A PEAC-PÉCS az első találkozót 72-57-re nyerte meg hazai pályán, pécsi oldalon a legeredményesebb Maurita Reid volt 16 ponttal, a szekszárdiaknál Zele Dorina érte el a legtöbb pontot, szám szerint 22-t. Az első félidőben jól szervezett és ponterős játékkal rukkolt elő a PEAC, labdaszerzésekkel, gyorsindításokkal operált. A második félidőben csapatunk elveszítette addigi ritmusát, a Szekszárd pedig ezt kihasználva könnyű gólokat dobhatott. A pénteki találkozón a PEAC vezetőedzője szerint nem lesz elég egy félidőnyi jó játék, 40 percen keresztül kell koncentráltan játszania csapatának ahhoz, hogy megnyerje a találkozót, és ezzel a párharcot is, és ne kerüljön sor harmadik mérkőzésre.

A pécsi szurkolók több autóval is indulnak a helyszínre szurkolni a lányoknak, aki csatlakozni szeretne hozzájuk a nyílt szurkolói Facebook csoportban találhat magának helyet: